رییس فدراسیون فوتبال از میزبانی ورزشگاه تختی خرم‌آباد در لیگ برتر آینده خبر داد .

ورزشگاه کهن تختی خرم‌آباد میزبان دیدار های لیگ برتر خیبر

به گزارش خبرآنلاین لرستان ،مهدی تاج در سفر به خرم آباد و در حاشیه اهدا جام قهرمانی لیگ یک به باشگاه خیبر خرم‌آباد گفت : الزامات ای اف سی جهت صدور مجوز حرفه ای و زیر ساخت های مناسب برای میزبانی در خرم آباد بایستی انجام پذیرد .

وی گفت :با توجه به اینکه ورزشگاه ۱۵خزار نفری خرم آباد به شروع لیگ برتر امسال نمی رسد در صورت رفع برخی موانع وبازبینی در ورزشگاه تختی خرم آباد با نگاه تعاملی ورفع مشکلات اسکوبورد٬ سالن کنفرانس ٬رختکن مهمان و میزبان و…..با تایید ناظران ممتاز ای اف سی و لیگ برتر تا تکمیل و بهسازی ورزشگاه ۱۵هزار نفری خیبر می تواند در ورزشگاه تختی میزبان تیم های لیگ برتر باشد.

رییس فدراسیون فوتبال ایران گفت: استان لرستان دارای ظرفیت و استعدادهای بسیار خوبی در رشته های مختلف ورزشی به ویژه فوتبال برای موفقیت و درخشش در عرصه رقابت های ملی و بین المللی است.

وی افزود: کسب عنوان قهرمانی تیم با اصالت وقدیمی خیبر در لیگ دسته اول، نشاندهنده و گواه خوبی بر وجود ظرفیت ها و استعدادهای این استان در رشته فوتبال است.

مهدی تاج با اشاره به حضور پرشور هواداران تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد در ورزشگاه تختی این شهر برای تماشای بازی این تیم با شهر راز شیراز و همچنین مراسم اهدای جام قهرمانی لیگ آزادگان به خیبر خرم‌آباد، اظهار داشت: با وجود این جمعیت هواداران، سکوهای ورزشگاه دیگر جایی نداشت وصعود تیم خیبر خرم‌آباد لیگ برتر فوتبال اتفاق خیلی خوبی بود، همه مردم خوشحال هستند.

Leave a Reply