استاندار البرز گفت: بانوان در ادوار مختلف تاریخ ایران اسلامی همواره نقش آفرین و موثر بوده اند و در پست‌های مدیریتی خوش درخشیده اند.

بانوان ایرانی در برهه‌های مختلف تاریخ موثر بوده اند

به گزارش روانشناسی در مدیریت از کرج، مجتبی عبداللهی، استاندال البرز، در کنگره ملی بانوان تاثیر گذار که روز چهارشنبه ۱۳ دی ماه ۱۴۰۲ به میزبانی استان البرز و با همت اداره کل بانوان و خانواده استانداری البرز در سالن همایش‌های شهیدان نژاد فلاح کرج برگزار شد، ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن را به تمامی بانوان ایران اسلامی تبریک گفت. 

وی در ادامه به نقش بانوان در ادوار و گردنه های سخت تاریخی کشور، پیش و پس از پیروزی انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و… اشاره کرد و گفت: بی شک اگر ایثارگری ها، حمایت ها و جانفشانی های بانوان، شانه به شانه مردها نبود، اکنون به چنین افتخار و قدرتی دست نمی یافتیم.

عبداللهی افزود: بانوان ایرانی به تاسی از بانو فاطمه زهرا(س)، همواره با ایمان راسخ، نجابت، وقار و اقتدار در عرصه های سخت و پیچیده مقابله با دشمنان استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی، حضور موثر داشته اند.

وی گفت: حدود نیمی از جامعه را بانوان تشکیل می دهند و به طور قطع طبق بیانات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی ) در جامعه و مسئولیت های اجتماعی نقش یکسانی را با مردها دارند.

استاندار البرز افزود: رهبر فرزانه انقلاب با تاکید بر ضرورت شایسته سالاری در پست های مدیریتی، جنسیت را محدودیتی برای تصدی مناصب نمی دانند.

وی گفت: بر این باور هستیم که بانوان در انجام تعهدات و وظایف محوله، بسیار کوشا، دقیق و منظم هستند و با حساسیت نسبت به تحقق اهداف، ورود می کنند.

عبداللهی افزود: در انتخابات پیش رو نیز همچون گذشته شاهد خواهیم بود که بانوان ایران اسلامی با عقلانیت و شور در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری حضور پررنگی را به رخ جهانیان بکشند.

پایان پیام/

Leave a Reply