سخنگوی کتائب القسام از انهدام ۱۳۶ تانک و خودروی نظامی رژیم صهیونیستی در جبهه‌های جنگ در نوار غزه خبر داد.

ابوعبیده: 136 تانک و خودروی نظامی صهیونیست در نوار غزه منهدم شد

به گزارش گروه بین‌الملل روانشناسی در مدیریت، «ابوعبیده» سخنگوی کتائب القسام شاخه نظامی حماس از انهدام ۱۳۶ تانک و خودروی نظامی صهیونیست‌ها در جبهه‌های جنگ در نوار غزه و کشته و زخمی شدن شماری از نظامیان صهیونیست خبر داد. 

وی گفت: «رزمندگان ما در تمامی جبهه‌های جنگ به مقابله با تجاوزات رژیم صهیونیستی ادامه می‌دهند که به تلفات زیاد نیروهای دشمن منجر شده است». 

ابوعبیده به انهدام خودروهای نظامی دشمن اشاره کرد و گفت که دشمن از درگیری کامل با رزمندگان ما اجتناب می‌کند. 

سخنگوی کتائب القسام افزود که بزودی گوشه‌ای از عظمت رزمندگان و درگیری آن‌ها با نظامیان صهیونیستی که در ساختمان‌ها کمین کرده بودند، ارائه خواهیم کرد. 

وی تأکید کرد: «پرونده اسرا همچنان باقی است و ما بار دیگر تأکید می‌کنیم که تنها راه، تبادل اسرا به صورت کامل یا مرحله‌ای است».  

وی گفت که رژیم صهیونیستی در برابر آزادی اسرا کارشکنی می‌کند و با تداوم بمباران جان اسرای خارجی و اسرای خود را در معرض خطر قرار داده است، دشمن با مهیا کردن شرایط آزادی اسرا مخالفت می‌کند و عملیات آزادی ۱۲ نفر از اسرا را ناکام گذاشت.

ابوعبیده گفت: «به رژیم اشغالگر بشارت می‌دهیم که مرحله‌ای از خشم و مقاومت در غزه، کرانه باختری و قدس و در تمامی جبهه‌ها و میادین در راه است».  پایان پیام/

Leave a Reply